O penzióne

Ponúkame útulné ubytovanie v malom penzióne rodinného typu, ktoré sa nachádza v pokojnej časti, na brehu Slnečných jazier.

Penzión je vhodný pre krátkodobý, príležitostný pobyt – služobné cesty, ale aj na rekreáciu hlavne počas letnej sezóny. Výnimočnosť nášmu penziónu dáva skutočnosť, že na zabezpečovaní chodu penziónu sa zúčastňujú naši klienti (ľahšie mentálny hendikep) pod dohľadom odborného personálu .

Týmto spôsobom našich klientov zapájame do pracovného procesu a tým prispievame k ich integrácii do spoločnosti a tým aj plnohodnotnému životu.

k dispozícii sú 4 dvojlôžkové izby a 2 trojlôžkové izby s možnosťou prísteliek. Izby sú vybavené štandardným nábytkom s TV prijímačom a rádiom. Sociálne zariadenie je spoločné vždy pre dve izby. Celková kapacita je 14 lôžok + možnosť 2 prísteliek. Naši klienti vykonávajú upratovacie práce v dopoludňajších hodinách pod dohľadom asistenta (zamestnanec Betánie)
Sme nezisková organizácia, preto celý zisk za ubytovacie služby a prenájom konferenčnej miestnosti ( po splnení daňovej povinnosti) je použitý výhradne na pokrytie nákladov Betánie Senec n.o. a na skvalitnenie života našich obyvateľov.


POPLATKY ZA UBYTOVANIE
Mimo letnej sezóny:
• osoba/noc 13,- € ( vrátane miestneho poplatku 0,70€ osoba/noc)
• prístelka 10,- € ( vrátane miestneho poplatku 0,70€ osoba/noc)
• dieťa do 12 rokov / noc 10,-€ ( vrátane miestneho poplatku 0,70€ osoba/noc)
• osoba s preukazom ZŤP: 10 € osoba/noc ( vrátane miestneho poplatku 0,70€ osoba/noc)

Letná sezóna – od 15.6. – 31.8.
• osoba/noc 15,- € ( vrátane miestneho poplatku 0,70€ osoba/noc)
• prístelka 10,- € ( vrátane miestneho poplatku 0,70€ osoba/noc)
• dieťa do 12 rokov / noc 10,-€ ( vrátane miestneho poplatku 0,70€ osoba/noc)
• osoba s preukazom ZŤP: 10 € osoba/noc ( vrátane miestneho poplatku 0,70€ osoba/noc)

Stravovanie:
Raňajky 2,50€

Ďalšie možnosti penziónu

Hosťom sú k dispozícii: upravené plážové plochy, letné terasy, altánok pre cca 20 ľudí, vodný bicykel, lehátka, záhradný gril, ďalej spoločenská miestnosť, spoločná kuchynka a chladnička, mikrovlnka, kaviareň Libresso a bazár dekoratívnych predmetov – produktov chránenej dielne.

Samozrejmosťou je wifi pripojenie v celom objekte penziónu. Na požiadanie poskytujeme aj celodennú stravu v našej jedálni, alebo v prípade pekného počasia tiež na terase, ktorá je situovaná smerom k jazeru.